kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, bej portrete me porosi. Cmimi 100 euro

  Bej portrete me porosi, me bojera vaji, penel, kanavace. Cdo gje cilesore dhe profesionale. Nje nga portretistet me te mire ne vend.(Jo vizatime me laps dhe copa letre). Cmimi 100 euro. Cel: 0693295272
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Nr.42_2013.jpg
S: 874
Madhesia: 52.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Nr.43_2013_.jpg
S: 505
Madhesia: 55.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: NR.45_Tetor2013_.jpg
S: 477
Madhesia: 47.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Nr.23_2011_.jpg
S: 471
Madhesia: 40.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Nr.17_2010_.jpg
S: 480
Madhesia: 41.4 KB