Apliko Tani, Kliko Ketu
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, Shes aparat fotografik dixhital canon. Cmimi 20 euro

  Shes aparat fotografik dixhital Canon "Power Shot A 470" shume pak i perdorur, i pajisur me 2 pale bateri te karikueshme si dhe me karikues baterie Brondi.
  Cmimi 20 euro.
  Cel:0693295272
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Shes Aparat Fotografik Canon_3.jpg
S: 547
Madhesia: 9.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Shes Aparat Fotografik Canon_1.jpg
S: 271
Madhesia: 9.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Karikues Brondi_1.jpg
S: 266
Madhesia: 8.1 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu
  Apliko Tani, Kliko Ketu