kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Vlore, shes Biciklete Mountain Bike Cannondale USA

  SHES:

  Biciklete Mountain Bike Cannondale made in USA .
  Cmimi 380 euro
  Biciklete Sport Model Team Cannondale
  Full suspension (Amortizim)
  Frena me Taketa dhe Alkol Frenash Marka Grimeca
  Timon Sport Mounatin Marka Sram dhe Kore
  Marsha Sram 11
  Goma tublex Geax 26
  Kronometer,Ore,Kilometrazh,etj me lidhje WiFI .
  Model i personalizuar .

  Ndėrim i mundshėm me city bike

  CELL:069 44 49 118
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: cannondale usa bike (8).jpg
S: 3185
Madhesia: 24.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: cannondale usa bike (9).jpg
S: 1760
Madhesia: 24.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: cannondale usa bike (2).jpg
S: 2188
Madhesia: 44.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: cannondale usa bike (7).jpg
S: 1941
Madhesia: 37.4 KB