kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Shkodrapress.com / Media online mė e klikuar nė veri tė Shqiperisė

  Informohu gjerėsisht mbi gjithēka ndodh nė Shkodėr dhe nė veriun e Shqipėrisė.
  Shkodrapress, media online mė e klikuar nė veri tė Shqiperisė sipas rėnditjes sė alexa-s.
  Na vizitoni nė www.shkodrapress.com /
  Na kontaktoni nė info@shkodrapress.com

  Website : http://shkodrapress.com
  Facebook: http://facebook.com/shkodrapress

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: received_m_mid_1397203351326_aab1588acc474d7720_0.jpg
S: 937
Madhesia: 31.2 KB