kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Skateboard 7.000 Leke

  Shes skateboard profesional, i ardhur nga italia. Skateboard eshte ne kuti dhe eshte i ri fare. Eshte ideal per fillestare dhe ato qe merren me kete sport.

  Tel. : +355692528268
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_2642.jpg
S: 454
Madhesia: 13.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_2643.jpg
S: 262
Madhesia: 12.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_2644.jpg
S: 269
Madhesia: 23.0 KB