kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Objekte Porcelani per Shtepi 1.000 Leke

  Shes objekte porcelani per shtepi te firmes shume te njohur Tognana. Eshte porcelan shume cilesor dhe eshte i linjes Picasso, linje shume e vecante e kesaj firme. Pe me teper mund ti shikoni dhe ne foto. Cmimi eshte per njesi, por per sasi bej ulje cmimi. Numri eshte i limituar.

  Tel. : +355692528268
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1-Vaso Fiori.JPG
S: 390
Madhesia: 20.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 4-Portaborotalco2.JPG
S: 223
Madhesia: 21.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 6-Teiera.JPG
S: 206
Madhesia: 16.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 8-Portacenere.JPG
S: 197
Madhesia: 25.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 17-Portaspazzolino.JPG
S: 174
Madhesia: 17.8 KB