kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Piktura Italiane 5.000 Leke

  Shes piktura italiane shume cilesore. Jane te nje stili shume te vecante dhe modern. Pikturat jane te certifikuara dhe kam skanuar dhe certifikaten. Dimensionet jane 60 cm x 50 cm. Mund te vihen re dhe ne fotot perkatese. Kam dhe te tjera, keshtu qe kush eshte i interesuar mund ti dergoj koleksionin. Per sasi bejme ulje cmimi.

  Tel. : +355692528268
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_2652.jpg
S: 296
Madhesia: 51.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_2654.jpg
S: 146
Madhesia: 42.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_2656.jpg
S: 134
Madhesia: 20.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: SKMBT_C36415011512100_0001.jpg
S: 126
Madhesia: 16.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: SKMBT_C36415011512110_0001.jpg
S: 119
Madhesia: 27.9 KB