kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Dekorime per Mur 7.000 Leke

  Shes dekorime per mur. Jane te nje stili shume te vecante. Dimensionet jane rreth 100 cm x 50 cm. Mund te vihen re dhe ne fotot perkatese. Kam dhe te tjera, keshtu qe kush eshte i interesuar mund ti dergoj koleksionin. Per sasi bejme ulje cmimi.

  Tel. : +355692528268
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_2623.jpg
S: 312
Madhesia: 25.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_2624.jpg
S: 138
Madhesia: 29.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_2626.jpg
S: 124
Madhesia: 25.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_2627.jpg
S: 122
Madhesia: 29.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_2629.jpg
S: 134
Madhesia: 24.5 KB