kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Vazo Dekorative 9.000 Leke

  Shes vazo te vjetra per dekorim. Jane te nje stili shume te vecante. Dimensionet jane rreth 100 cm x 50 cm. Mund te vihen re dhe ne fotot perkatese. Kam dhe te tjera, keshtu qe kush eshte i interesuar mund ti dergoj koleksionin. Per sasi bejme ulje cmimi.

  Tel. : +355692528268
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_2570.jpg
S: 273
Madhesia: 18.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_2573.jpg
S: 141
Madhesia: 16.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_2576.jpg
S: 117
Madhesia: 16.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_2583.jpg
S: 108
Madhesia: 15.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_2592.jpg
S: 121
Madhesia: 20.4 KB