1. Standart Shes veture JAGUAR 2000 BENZINE viti 2003 / 3000 euro

  SHES makine Jaguar VITI 2003 , 2000

  KM 300000 - 350000

  KARBURANTI BENZINE
  SHITESI MARI SHPK

  NGJYRA gri metalizato

  KAMIO MANUALE

  sEDILJA LEKURE

  SHITET PER ARSYHE TE MESPORDORIMIT
  MAKINA ESHTE PERFEKTE

  MAKINA AKTUALISH NE GJENDJE PUNE ME TARGA DHE DOKUMENTA SHQIPTARE DOKUMENTA SKADOJNE NE FUND TE 2019 E PERDORUR VETEM NE ITALI

  PER CDO INFO TE METEJSHME KONTAKTO NE NR E MEPOSHTEM

  Tel. : 0692045909 REZART
  0692045808 - ASTRIT
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: dukato 3.jpg
S: 1083
Madhesia: 55.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: dukato2 (2).jpg
S: 578
Madhesia: 37.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: dukato2 (1).jpg
S: 698
Madhesia: 62.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: dukato 4.jpg
S: 535
Madhesia: 65.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: dukato 5.jpg
S: 576
Madhesia: 66.5 KB