1. Standart Superlaptop DELL XPS 13,3 UltraBook, i7 SSD 256Gb,Full HD Gorrilla Glass - 449 Euro

  Outlet nga USA Laptop super te shpejte dhe super dizajn, material fibra karboni dhe alumin, i vleresuar me lart nga MacBook Air i ri
  DELL XPS 13 UltraBook LX322
  Procesor i7
  Ram 4Gb
  SSD 256Gb
  WebCam
  Wiffi
  Bateria mbi 4 ore.
  Vleresuar me mire se macbook air: https://www.youtube.com/watch?v=A3_H-jNccpg

  Importuar nga USA
  Gjendje perfekte.e te bukur,luks e shume te shpejte
  Windows i licensuar
  Cmimi i padiskutueshem !
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: xps13.jpg
S: 1030
Madhesia: 13.3 KB  
  Faqja ne web: www.usalaptopshop.com
  Dyqani Tirane USA LAPTOP SHOP : Tel: 04 22 37037; Cel 069-204-01-41
  Rr.Siri Kodra -perbri shkolles Siri Kodra;ose perballe HOTEL Alpin
  ...........................................
  Primary : usalaptopshop@gmail.com