kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart www.albdruri.al

  albdruri prodhon dyer dhe mobilje .0682067774 tirane www.albdruri.al
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 186339_1791211424_1156674333_n.jpg
S: 294
Madhesia: 4.6 KB  


  ALBDRURI sh.p.k
  Rruga Bardhyl 500m nga brryli ne unaze. TIRANE
  0682067774 / 042458810 / 2363330
  albadruri@gmail.com
  WWW.albdruri.com