dev info immo

+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Troje Ne Shitje

  TROJE NE SHITJE

  • TE GJIRI I LALZIT
  Shitet 25.000 m2 toke, e parashikuar me studim urbanistik, per ndertim vilash elitare. Ēmimi 55 Euro/m2

  • NE VAQARR
  Rreth 100 metra larg rruges Tirane-Vaqarr, shitet 2000 m2 toke (25 x 80 metra). Ēmimi 60 Euro/m2

  • SAPO KALON VOREN
  Buze autostrades, shiten 5200 m2 dhe 5600 m2 toke. Ēmimi 95 Euro/m2. (Me hipoteke)

  • NE RRUGEN E ELBASANIT, MBRAPA LOKAL “NATYRA E QETE”
  Ne nje faqe te pjerret kodre, me pamje shume te bukur, shitet 9000 m2 toke. Ēmimi 110 Euro/m2

  • NE RRUGEN E ELBASANIT, MBRAPA LOKALIT “NATYRA E QETE”
  Shitet 1000 m2 toke. E pershtatshe per ndertim vile. Ēmimi 140 Euro/m2 (Me hipoteke)

  • MBRAPA LIQENIT TE TIRANES
  Shitet 6500 m2 truall. I pershtatshem per ndertim vilash. Ēmimi 200 Euro/m2

  • BUZE RRUGES SE RE QAFA E KASHARIT - RINAS.
  Shitet 5.500 m2 toke. Ēmimi 95 Euro/m2Ne kėto toka parashikohet zone e re rezidenciale dhe komerciale.

  • BUZE AUTOSTRADES TIRANE-KASHAR, PRANE RADIOSTACIONIT
  Shitet 7500 m2 truall. Ēmimi 160 Euro/m2
  Shitet 10000 m2 truall. Ēmimi 140 Euro/m2

  • NE VORE
  Buze autostrades Tirane-Durres, shitet 10.000 m2 toke. Ēmimi 120 Euro/m2. (Me hipoteke)
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: image-(2).jpg
S: 354
Madhesia: 30.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSCN3548.jpg
S: 264
Madhesia: 79.5 KB  


  Agjensia "Inf 93"
  Bul. “Deshmoret e Kombit”, Kullat Binjake, Hyrja Qendrore (Tregtare), kati III, Tirane
  Tel: 04 2230 515
  Fax: 04 2249 522
  Mob: 068 20 50 444
  e-mail: inf93@albaniaonline.net
  web: www.inf-93.com

  inf93