kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart iTech Web Studio / Webdesign & Development Studio / Faqe Web per Biznese

  Prezenca juaj ONLINE !


  iTech.al eshte studio e specializuar ne krijimin e faqeve
  Web per biznese dhe individe.Tashme cdo kompani apo biznes , individe apo organizate po afirmohet me shpejtesi drejt metodave online te marketingut.
  Me Web-in tuaj zyrtar cdokush mund te
  marr informacione online ne cdo kohe dhe ne cdo
  vend.Ju si individe profesionist, Administrator , Drejtues biznesi apo Qendra te ndryshme si kompani dhe korporata mund te zgjeroni akoma me shume prezencen tuaj permes websajtit zyrtar qe do ti jape patjeter imazhit tuaj nje detaj mjaft te kerkuar dhe serioz ne dimensionin e teknologjise dhe informacionit. Ne ofrojme dizajne web nga me profesionalet dhe te avancuara , statike e dinamike me nje format nga me uniket, dedikuar profileve te ndryshme, dhe keto me cmimet me konkuruese .
  Po ashtu ju ofrojme dhe asistence te vazhduar teknike ne mirembajtjen dhe azhornimin e websajtit tuaj.


  Mos hezitoni te kontaktoni per te perfituar nga ofertat tona!
  Ne ju ofrojme zgjidhje , ju beni zgjedhje!

  ITCS - iTECH COMPUTER SYSTEMS


  Per informacione na kontaktoni :  Web : www.itech.al

  Blog : http://www.itechalbania.blogspot.com
  E-mail : info@itech.al / info.itechalbania@gmail.com
  Cel : +355 (0) 672244722

  Tirane, Albania
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: itexpert.jpg
S: 172
Madhesia: 10.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: itechstore.jpg
S: 149
Madhesia: 11.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: itechalbania.jpg
S: 143
Madhesia: 20.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: untitled.jpg
S: 116
Madhesia: 24.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: untitleder.jpg
S: 116
Madhesia: 28.3 KB