1. Standart Bojaxhi bej lyerje punime gipsi patinime dhe suvatime neper shtepia,zyra,qendra tregtare etj

  Bej lyerje ndertesash patinime,suvatime,punime gipsi neper shtepia vila apartamente hotele shkolla kopshte zyra etj nr kontakti 0699206110 ose whatsapp dhe viber
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: lyerje1.jpg
S: 84
Madhesia: 23.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: suvatime.jpg
S: 83
Madhesia: 36.2 KB  
  Rr. DAVID SELENICA - SELITE E VOGEL - TIRANE
  Herion Braja 0699206110