+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, Ofroj KURS ANGLISHT pėr tė gjitha MOSHAT e nivelet. Pergatitje per APTIS/IELTS, TOEFL, IELTS. Pėrgatis MATURANTE pėr nivelin B2. Pėr ēdo nivel ka oferta ēmimesh. Suksesi ne dorėn tuaj. 0672848818

  Ofroj kurse Anglisht, per te gjitha moshat, e nivelet. Pergatis maturant B2, APTIS, TOEIC, TOEFL, IELTS. Sukses i garantuar nga Petagoge me eksperience!
  Per cdo pergatitje, paketė me oferta...vendosni ju, suksesi ne doren tuaj!
  Zysha e Anglishtes

  PETAGOGE E KUALIFIKUAR ME EKSPERIENCE NDERKOMBETARE.

  Oraret jane Paradite dhe Mbasdite sipas deshires!
  Adresa: Rruga Myslym Shyri afer bar Syri Kaltėr Tiranė
  Ju mirepret, Petagogia e ANGLISHTES!
  Cel: 067 28 48 818 si dhe What's up ose Viber
  [/SIZE]
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: maxresdefault.jpg
S: 968
Madhesia: 16.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: thumb_pJU9tIpZqJL4oJ7.jpg
S: 294
Madhesia: 9.1 KB  
  u aktualizua nga jorgaqi 28.01.2016 Arsyeja: Reklame