kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj KURSE ANGLISHT per: (APTIS/TOEIC/IELTS/MASTER etj) Paradite&Mbasdite nga Zysha e Anglishtes 067 28 48 818 Rruga M. Shyri, CMIME KONKURUESE

  OFROJ KURSE PREGATITOR OSE INTENSIV ANGLISHT PĖR ĒDO MOSHĖ: APTIS/ TOEIC/ IELTS/ LLOTARIA AMERIKANE/CALL CENTER:

  Anglisht intensiv, per cdo moshe e profesion, mbrojtje per master, doktorature e call- center. Paradite e mbasdite...sukses i garantuar! Spoken English per nje Anglishte te rrjedheshme bashkekohore! Profesor te kualifikuar.
  - Pergatitje per APTIS/ TOEIC/ IELTS.
  - Pergatitje per MATUREN SHTETERORE.
  - Mbrojtjen per Master e Doktorature.
  - Kurs intensiv per Fituesit e llotarise Amerikane.
  Me poshte keni modelin ne foto te certifikates se APTIS, TOEIC.

  Grupe te vegjel dhe individuale paradite dhe mbasdite.
  Adresa: Rr. Myslym Shyri tek Vodafone
  Cmime konkuruese, eksperience 35 vjecare!

  Oraret Paradite dhe Mbasdite sipas deshires!
  Ju mirepret, Zysha e ANGLISHTES! Cel: 067 28 48 818 si dhe What's up ose Viber
  [/B]
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: maxresdefault.jpg
S: 898
Madhesia: 16.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: thumb_pJU9tIpZqJL4oJ7.jpg
S: 224
Madhesia: 9.1 KB  
  u aktualizua nga jorgaqi 28.01.2016 Arsyeja: Reklame