kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj KURS ANGLISHT Pergatitor ose Intensiv: (APTIS/TOEIC/IELTS/CALL CENTER/MASTER etc) PARADITE DHE MBASDITE pėr ēdo Moshė

  OFROJ KURS PĖRGATITOR OSE INTENSIV ANGLISHT PĖR ĒDO MOSHĖ: APTIS/ TOEIC/ IELTS/ LLOTARIA AMERIKANE/CALL CENTER:

  Anglisht intensiv, per cdo moshe e profesion, mbrojtje per master, doktorature e call- center. Paradite e mbasdite...sukses i garantuar! Spoken English per nje Anglishte te rrjedheshme bashkekohore! Profesor te kualifikuar.
  -Pergatitje per MATUREN SHTETERORE
  -Mbrojtjen per Master e Doktorature
  -Kurs intensiv per Fituesit e llotarise Amerikane
  Me poshte keni modelin ne foto te certifikates se APTIS, TOEIC.
  Grupe te vegjel dhe individuale paradite dhe mbasdite.
  Te interesuarit te kontaktojne ne kete nr: 067 28 48 818 Adresa: Rr. Myslym Shyri
  Cmime konkuruese, eksperience 35 vjecare!
  Ju mirepret, Zysha e ANGLISHTES! Cel: 067 28 48 818 si dhe What's up ose Viber
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: maxresdefault.jpg
S: 809
Madhesia: 16.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: thumb_pJU9tIpZqJL4oJ7.jpg
S: 138
Madhesia: 9.1 KB  
  u aktualizua nga jorgaqi 28.01.2016 Arsyeja: Reklame