kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, Ofroj KURS ANGLISHT me paketė ofertash pėr mbrojtjen e APTIS/IELTS, te gjitha Nivelet, MATURA SHTETERORE Niveli B2 dhe ANGLISHTE E Pergjithshme per Fillestare. CMIME KONKURUESE DHE GARANCI

  KURSE ANGLISHT INTENSIV ME PAKETA OFERTASH PER MBROJTJEN E APTIS/IELTS, TE GJITHA NIVELET, SUKSES I GARANTUAR CMIME KONKURUESE. PERGATITJE PER MATUREN SHTETERORE, ANGLISHTE E PERGJITHSHEM PER FILLESTARE.

  PAKETA ME OFERTA DHE GARANCI.

  PETAGOGE E KUALIFIKUAR ME EKSPERIENCE NDERKOMBETARE.

  Oraret jane Paradite dhe Mbasdite sipas deshires!
  Adresa: Rruga Myslym Shyri afer bar Syri Kaltėr Tiranė
  Ju mirepret, Petagogia e ANGLISHTES!
  Cel: 067 28 48 818 si dhe What's up ose Viber
  [/B]
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: maxresdefault.jpg
S: 939
Madhesia: 16.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: thumb_pJU9tIpZqJL4oJ7.jpg
S: 267
Madhesia: 9.1 KB  
  u aktualizua nga jorgaqi 28.01.2016 Arsyeja: Reklame