kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, A doni te mbroni Anglishten TOEFL (IBT, ITP) IELTS, TOEIC, APTIS, Anglishte e pėrgjithshme, Anglishte e folur (spoken), pėrgatitje e anglishtes pėr personat qė kanė fituar llotarinė Amerikane Tel. 0672848818 Zysha e Anglishtes

  A doni te mbroni Anglishten TOEFL (IBT, ITP) IELTS, TOEIC, APTIS, Anglishte e pėrgjithshme, Anglishte e folur (spoken), pėrgatitje e anglishtes pėr personat qė kanė fituar llotarinė amerikane? Kurse intensive, sukses i garantuar. Nxitoni te regjistroheni! Per me shume informacion lidhuni ne Vodafon Club: 067 28 48 818
  Cmime Konkuruese, eksperience 35 vjecare!

  Me poshte keni modelin ne foto te certifikates se TOEIC dhe APTIS.

  Zysha e Anglishtes

  Oraret jane Paradite dhe Mbasdite sipas deshires!
  Adresa: Rruga Myslym Shyri afer bar Syri Kaltėr Tiranė
  Ju mirepret, Petagogia e ANGLISHTES!
  Tel: 067 28 48 818 si dhe What's up ose Viber
  [/SIZE]
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: maxresdefault.jpg
S: 1049
Madhesia: 16.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: thumb_pJU9tIpZqJL4oJ7.jpg
S: 349
Madhesia: 9.1 KB  
  u aktualizua nga jorgaqi 28.01.2016 Arsyeja: Reklame