Kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj KURS INTENSIV ANGLISHT PER MATURA SHTETERORE, APTIS, TOEIC, IELTS, Paradite dhe Mbasdite

  KURS INTENSIV ANGLISHT, per 12 Seanca sukses i garantuar:
  -APTIS
  -TOEIC
  -Te folur
  -Te degjuar
  -Te lexuar
  -Te shkruar
  -Compjuter
  -View-Point
  -Pergatitje per MATUREN SHTETERORE
  -Mbrojtjen per Master e Doktorature
  -Kurs intensiv per Fituesit e llotarise Amerikane
  Me poshte keni modelin ne foto te certifikates se APTIS, TOEIC.
  Grupe te vegjel dhe individuale paradite dhe mbasdite.
  Te interesuarit te kontaktojne ne kete nr: 067 28 48 818
  Cmime konkuruese, eksperience 35 vjecare!
  Ju mirepret, Zysha e ANGLISHTES! Cel: 067 28 48 818
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20170607-WA0004.jpg
S: 564
Madhesia: 22.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: maxresdefault.jpg
S: 389
Madhesia: 16.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20170607-WA0005.jpg
S: 559
Madhesia: 25.4 KB  
  u aktualizua nga jorgaqi 28.01.2016 Arsyeja: Reklame