kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Kurs Intensiv Anglisht per APTIS, TOEIC, IELTS, Fituesit e llotarise Amerikane, Paradite dhe Mbasdite

  KURS INTENSIV ANGLISHT, per 12 Seanca sukses i garantuar:
  - APTIS
  - TOEIC
  - Te folur
  - Te degjuar
  - Te lexuar
  - Te shkruar
  - Compjuter
  - View-Point
  - Pergatitje per MATUREN SHTETERORE
  - Mbrojtjen per Master e Doktorature
  - Kurs intensiv per Fituesit e llotarise Amerikane

  Me poshte keni modelin ne foto te certifikates se APTIS, TOEIC.

  Grupe te vegjel dhe individuale paradite dhe mbasdite.

  Te interesuarit te kontaktojne ne kete nr: 067 28 48 818

  Cmime konkuruese, eksperience 35 vjecare!
  Ju mirepret, zysha E ANGLISHTES! Cel: 067 28 48 818
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20170607-WA0004.jpg
S: 446
Madhesia: 22.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: maxresdefault.jpg
S: 261
Madhesia: 16.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20170607-WA0005.jpg
S: 443
Madhesia: 25.4 KB  
  u aktualizua nga jorgaqi 28.01.2016 Arsyeja: Reklame