kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

  1. Standart Kurs Intensiv Anglisht per TOEIC, APTIS, Anglishte e Pergjithshme, Paradite dhe Mbasdite

    KURS INTENSIV ANGLISHT
    Kurs intensiv ne gjuhen angleze, per nje muaj nje nivel(metode) ne:
    - Te folur
    - Te degjuar
    - Te lexuar
    - Te shkruar
    - Compjuter
    - View-Point
    - Pergatitje per MATUREN SHTETERORE
    - Mbrojtjen per Master e Doktorature

    Me poshte keni modelin ne foto te certifikates se TOEIC

    Grupe te vegjel dhe individuale paradite dhe mbasdite.


    Te interesuarit te kontaktojne ne kete nr: 067 28 48 818


    Cmime konkuruese, eksperience 30 vjecare! Ju mirepres, zysha E ANGLISHTES! cel 067 28 48 818
    klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  IMG-20170607-WA0004.jpg
S: 263
Madhesia:  22.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  maxresdefault.jpg
S: 75
Madhesia:  16.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  IMG-20170607-WA0005.jpg
S: 258
Madhesia:  25.4 KB  
    u aktualizua nga jorgaqi 28.01.2016 Arsyeja: Reklame