+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart SHKOLLE VERORE Anglisht

  SHKOLLE VERORE Anglisht
  Kurse intensive ne gjuhen angleze, per nje muaj nje nivel(metode) ne:
  - Te folur
  - Te degjuar
  - Te lexuar
  - Te shkruar
  - Compjuter
  - View-Point

  Grupe te vegjel dhe individuale

  Te interesuarit te kontaktojne ne kete nr: 0672848818 ZYSHA E Anglishtes

  Cmime konkuruese
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20170607-WA0004.jpg
S: 112
Madhesia: 22.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20170607-WA0006.jpg
S: 106
Madhesia: 21.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20170607-WA0005.jpg
S: 104
Madhesia: 25.4 KB  
  u aktualizua nga jorgaqi 28.01.2016 Arsyeja: Reklame