kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Inverter per rregullimin e shpejtesise per motorr tre fazor. 25.000 Leke

  Inverter per rregullimin e shpejtesise per motorra tre fazor ( I RI ).

  Fuqia 2.2KW.

  Ushqimi 220 V monofaze.

  Dalja 230 V tre faze.

  MUND TE PERDORET DHE PER POMPA UJI 3 FAZORE QE TE PUNOJE ME 220V.

  Kontrolli i shpejtesise mund te behet me potenciometer ne distance.

  25.000 leke.

  Nqs keni nevoje ju sigurojme dhe instalimin,vetem ne Tirane.

  Alketi

  Jeni te mirepritur te na kontaktoni.

  Cel:0697559386  .
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Inverter 2.2KW.jpg
S: 423
Madhesia: 17.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Inverter 2.2KW ..jpg
S: 250
Madhesia: 17.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Inverter 2.2KW ...jpg
S: 228
Madhesia: 18.4 KB