Shoqata SOS Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri shpall tė hapur konkurimin pėr pozicionin vakant:

Psikolog pranė SOS Fshatit tė Fėmijėve, Tiranė


Psikologu ėshtė pėrgjegjės pėr vleresimin nė sistem tė fėmijėve dhe tė rinjve si dhe pėr ofrimin e trajtimit psikologjik individual.
Koordinatori i projektit ėshtė pėrgjegjės pėr planifikimin, implementimin, monitorimin dhe vlerėsimin e projektit tė Fuqizimit tė Familjes, qė synon mbėshtetjen e familjeve nė rrezik tė humbjes sė kujdesit prindėror.
Punonjėsi Social ofron mbėshtetje, kėshillim, kujdes dhe mbrojtje pėr fėmijėt dhe familjet nė nevojė.


Profili pėr pozicionin psikolog
Ü Diplomė nė Psikologji (preferohen studime pasuniversitare nė fushėn e psikologjisė)
Ü Tė paktėn 3 vjet eksperiencė pune psikologjike me fėmijėt
Ü Aftėsi pėr tė punuar nė mėnyrė tė pavarur dhe pėr tė punuar nė grup
Ü Njohuri tė mira mbi tė drejtat e fėmijėve
Ü Njohuri mbi ēėshtjet e zhvillimit psiko-social, si edukimi, shėndeti, HIV/AIDS
Ü Aftėsi komunikuese
Ofrohen
Marrėdhėnie tė rregullta punėsimi, mundėsi pėr njė eksperiencė tė shkėlqyer nė punėn me fėmijėt dhe familjet nė nevojė, mundėsi pėr zhvillim personal dhe profesional.

Paraqitja e dokumentave
Personat e interesuar janė tė ftuar tė paraqesin brenda datės 20.08.2008 pranė Zyrės Nacionale tė Shoqatės SOS-Fshatrat e Fėmijėve, Shqipėri dokumentat pėrkatėse: kėrkesė pėr aplikim, curriculum vitae, kopje tė diplomės sė shkollės sė lartė dhe listė notash e noterizuar, tė paktėn dy letra reference, ndėr tė cilat njėra nga punėdhėnėsi i fundit, dėshmi kualifikimi tė ndryshme.
Rruga “Pjetėr Budi”, Pallati Klasik Konstruksion, Shk. B, Ap. 16, Tiranė
Tel & Fax: 04 378 517
Vetėm aplikantėt e pėrzgjedhur nė bazė tė dokumentacionit, do tė kontaktohen.