kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart 3.2 Laptop Dell i3,15.6LED;I RI;Proc i3-2x2Ghz.Ram 6gb,Hdd 1000Gb,vga Intel 2,2Gb(,DvdRw.WebCam,Blututh Win 7- 469€

  DELL INSPIRON
  TE RINJ NE KUTITE ORIGJINALE
  ME DIZENJO TE RE SHUME TE BUKUR
  ME 1 VIT GARANCI NGA DYQANI YNE dhe 3 Vjet nga DELL INTERNATIONAL
  Core i3 gjenerate e re
  GRAFIKA INTEL HD 4000 deri ne 2,2Gb shared
  HDD 1000Gb
  Ram 6Gb
  Windows 8 i licensuar etj etj
  Sasia e limituar !

  USA LAPTOP SHOP
  RR.SIRI KODRA, 60 METRA NGA KRYQEZIMI I SELVISE

  Vizitoni dyqanin "USA LAPTOP SHOP" te SELVIA,ne rrugen SIRI KODRA, (30m nga kryqezimi i Rr,se Dibres me Rr Siri Kodra, ngjitur me BigMarket ose perballe shkolles Siri Kodra), 4 minuta nga Qendra, ose kontaktoni ne numrat e poshtshenuar.
  Dyqani ju pajis me garancine dhe sigurine e nevojshme.
  Mund te shijoni gjithashtu dhe internet wireless free,
  me emrin USA-Laptops ne nje zone rreth 90m rreth dyqanit tone. Ju mirepresim !
  .................................................. ...............................................
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Dell-Inspiron-1764.jpg
S: 2460
Madhesia: 36.9 KB  
  Faqja ne web: www.usalaptopshop.com
  Dyqani Tirane USA LAPTOP SHOP : Tel: 04 22 37037; Cel 069-204-01-41
  Rr.Siri Kodra -perbri shkolles Siri Kodra;ose perballe HOTEL Alpin
  ...........................................
  Primary : usalaptopshop@gmail.com