kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes parukeri te kompletuar si biznes

  shes nje parukeri te kompletuar,me 2 vende pune,nje zyre,nje kase ,1 kase per bojrat 3 kolltuqe teke,per prtjen e klientit 3 pasqyra ,nje lavatest 2 dollape,3 ndihmese dhe te tjera....,i gjithe objekti eshte ne funksion te plote,
  per me teper ne kontakt telefoni,si dhe duke i pare drejt perdrej
  me klientele te zgjedhur dhe jo me cmime( sherbime )tregu,bisnes i ngritur prej disa vitesh.
  qeraja e ambjentit 30.000  Cel. : 0693745720
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WP_20150311_18_06_55_Pro.jpg
S: 537
Madhesia: 29.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WP_20150311_15_38_30_Pro.jpg
S: 565
Madhesia: 27.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WP_20150309_18_56_25_Pro.jpg
S: 475
Madhesia: 15.8 KB