kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Dhoma plazhi ne Sarande, kati 4 , 1+1 Cmimi i diskutueshem Per prenotime: 0693938484 (Abedin Dino)

  Zona/Rruga : rruga Abedin DinoDHOMA PLAZHI NE SARANDE Dhoma plazhi ne Sarande te cilat ndodhen 50 metra nga deti dhe shetitorja e qytetit dhe 100 metra nga qendra e qytetit prane stadiumit te lojerave me dore.Disponojme garsoniere per 3 persona, apartamente 1 + 1 per 4 dhe 5 persona si dhe dhoma per cift pa gatim.. Apartamentet permbajne secila tv kabllor, kondicioner ,frigorifer, kuzhine gatimi ,tualet , ballkon dhe parkim.Cmimi i diskutueshem . Vendndodhja : Rruga "Abedin Dino " Sarande. Tel 00355 693938484 .Cel. : 00355693938484
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20150801_121402.jpg
S: 147
Madhesia: 50.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20140719_110957.jpg
S: 3234
Madhesia: 24.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20140719_113002.jpg
S: 2984
Madhesia: 23.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 10483644_10202166739269992_750008387_n.jpg
S: 3211
Madhesia: 33.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Picture 298.jpg
S: 2862
Madhesia: 18.5 KB