kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes kerpudhe tibetiane - kefir (per sherimin e shume semundjeve)

  Shitet kerpudhe tibetiane per te prodhuar kosin Kefir. Kosi i prodhuar nga kjo kerpudhe perdoret per shume probleme shendetesore.

  Ėshte pėrdorur prej shumė kohėsh pėr:

  1. Shėrimin e semundjeve tė zemres dhe enėve tė gjakut, si dhe
  shpėrbėrjen e kolesterolit (yndyrės) nė enėt e gjakut
  2. Rregullimin, ekuilibrimin dhe forcimin e sistemit imunitar tė
  trupit
  3. Normalizimin e metabolizmit
  4. Efekte te mira mbi organet e traktit gastrointestinal duke
  rivendosur ndermjet tyre mikrofloren natyrale
  5. Shėrimin e sėmundjeve tė pankreasit, mėlēisė dhe shpretkės
  6. Heq dobėsinė trupore dhe lodhjen nga stresi
  7. Pastrimin e rrugėve tė kalimit tė lėngut biliar (tė fshikėzės sė
  tėmthit) dhe tretjen e gurėve tė formuar aty
  8. Shėrimin e sėmundjeve tė veshkave dhe kontrollin e rrugėve
  urinare
  9. Mjekimin e kancerit dhe pengimin e zhvillimit tė metastazave
  10. Shėrimin e sėmundjeve tė stomakut dhe tė zorrėve, zhdukjen e
  ulēerave
  11. Forcimin e veprimit tė antibiotikėve dhe mjekimin e pjesėve tė
  infektuara nė tė gjithė organizmin
  12. Pėrmban ēdo vitaminė tė nevojshme pėr jetėn.
  13. Rregullimin e tensionit tė gjakut
  13. Pengon plakjen e shpejtė
  14. Pėrmirsimin e kujtesės dhe perqendrimit
  15. Rrit aktivitetin seksual
  Etj.

  Per me shume me kontaktoni me e-mail
  kerpudha.tibetiane@gmail.com
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: kerpudha.jpg
S: 8480
Madhesia: 8.9 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu