Kliko

 1. Standart Kurse: Autocad 2D-3D , 3Ds Max, Rhinoceros, SketchUp, Photos

  Zhvillojme Kurse Arkitekture dhe programesh te specifikuara 2D, 3D dhe Grafike. Gjithashtu projekte per studentet duke perfshire ketu renderat.

  Programet qe zhvillohen jane :

  - Autocad 2D 3D, 3Ds Max (rendering ), Rhinoceros (grasshopper), SketchUp.

  - Graphic Design ( Photoshop, Illustrator, InDesign, etj).

  - Office ( Word, Excel, Powerpoint, etj).

  Zyrat ndodhen te "Komuna e Parisit" ne afersi te universitetit "NEW YORK" .
  Cmimet per muajt Shtator-Tetorzbresin ne -40%

  Na kontaktoni ne:

  Tel: 0693236976
  email: doniconstructions@gmail.com
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: architetti2.jpg
S: 712
Madhesia: 45.9 KB