kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, oferte Aparat fotografik FujiFilm FiniePix S4000a 20.000 Leke

  Shitet aparat fotografik FujiFilm FiniePix S4000a, Zoom 30x, 14 MP, me ekran LCD 3", 4 bateri te rikarikueshme, nuk ka memorie te brendeshme, aparati eshte ne gjendje perfekte. Shitet per arsye mos perdorimi. Per me shume detaje rreth aparatit shikoni dhe fotot.

  Cmimi 20'000 Lek

  Cel. : 0672168441
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20131227_092822.jpg
S: 213
Madhesia: 44.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20131227_092833.jpg
S: 103
Madhesia: 44.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20131227_092850.jpg
S: 101
Madhesia: 45.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20131227_092903.jpg
S: 96
Madhesia: 45.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20131227_092927.jpg
S: 102
Madhesia: 44.1 KB