kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, - Sherbime riparim kompjuterash

  Ofroj Sherbime ne ambientet e biznesit apo shtepise tuaja me cmime shume optimale.Ofroj sherbime si Formatim kompjuteri ose laptopi,Data recover(rimarrje te dhenash mbasi jane fshire),diagnostikim fizik i kompjuterit personal,instalim dhe update antivirusi,instalime programesh etj.

  Tel. : 042/2273-340

  Cel. : 0685058990
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: computer_repair.jpg
S: 174
Madhesia: 13.8 KB