kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Sarande, shtepi druri, vetem 30 m larg detit (Borsh)

  Zona/Rruga : Shtepi druri te ndodhura ne Borsh, buze detit, me nje verande te kendshme dhe te vecuara nga njera tjetra. mundesi per te organizuar barbecue ne oborrin qe rrethon shtepite. Te pershtatshme per akomodimin e 4 personave, te pajisura me kondicioner, Frigorifer, TV parkim privat pa pagese.tel:
  0672787425
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2013-07-02 16.04.05.jpg
S: 4416
Madhesia: 31.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2013-07-02 16.06.08.jpg
S: 3356
Madhesia: 37.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2013-07-02 16.05.29.jpg
S: 3378
Madhesia: 17.3 KB