• MESONI ANGLISHT, GJERMANISHT, ITALISHT etj NGA SHTEPIA JUAJ!

MESONI ANGLISHT, GJERMANISHT, ITALISHT etj NGA SHTEPIA JUAJ!

Zgjidhja më e mirë teknologjike me bazë të mësuarit të gjuhëve të botës.
“My Language” është i përkushtuar për të ndryshuar mënyrën se si bota mëson . Kompani inovative me teknologji të kohës së fundit për të mësuar cdo gjuhë nga rehatia e shtëpisë suaj, shkrim-leximit dhe përpunimit të mendjes. Këto zgjidhje te kompanisë janë përdorur nga mijëra student e nxënës të shkollave, bizneseve, organizatave qeveritare dhe miliona individëve rreth botës . E themeluar në vitin 1985 , “My Language” pionere në përdorimin e software-ve interaktive për të përshpejtuar mësimin e gjuhës . Sot kompania ofron kurse në 22 gjuhë , nga më të folurat më së shpeshti ( të tilla si Anglisht, Spanjisht, Italisht, Gjermanisht, Frengjisht, Mandarin Chinese etj.) deri në gjuhë më pak të shquara (duke përfshirë gjuhën irlandeze , suedisht dhe tagalog).

Kompania është themeluar në vitin 1985 në besimet thelbësore se të mësuarit për të folur një gjuhë duhet të jetë një proces i natyrshëm dhe i pavetëdijshëm , dhe me këtë teknologji interaktive mund të aktivizoni metodën “My Language” për personat e çdo moshe . Që nga viti 2014, “My Language” e ka zgjeruar përtej gjuhës dhe më thellë në arsim, teknologji dhe kudo.
Tashme mund te mesoni cdo gjuhe te botes nga rehatia e shtepise tuaj. Mjafton te instaloni kete software (program) qe kompania jone ofron. Programi eshte I perbere nga 5 nivele dhe cdo nivel kushton 1.990 lek.

TASHME JU MUND T’I PERFITONI TE PESTE NIVELET PER VETEM 4.990 lek.
Ne fund te nivelit te peste ju do te jeni te afte te komunikoni nje gjuhe te huaj me te njejten shkathtesi e dinamizem sa banoret e vete shtetit perkates.
Per te aplikuar kete oferte, ose per cdo lloj informacioni ne lidhje me ne jeni te mirepritur te kontaktoni ne kete numer telefoni:

+355 692443572
 


WhatsApp
Back
Top