devinf.com
kliko
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Durres, shes Vile 3 Katshe Kati 3, 700 m² 149.000 Euro (rruga unazes)

  Zona/Rruga : rruga unazesPre nje siperfajqe 700m2 kemi ndertuar nje vile 3 kate.

  Ndertimi eshte ēilsore dhe modern i projektuar me gjith kushtet bashkohore.
  Ne kete siperfajqe prej 700m, 220m eshte ndertim, pjesa tjeter eshte nje hapsire jeshile e sistemuar me pemtore te ndryshme.
  Ndertimi: legjend. perbehet, kati 1 garage.Kati 2 perbehet 3 dhoma gjumi, nje guzhine, nje holl pritje bashk me sogiornon dhe nje banjo dhe nje hapsire jeshile relaxi.
  Gjith kati i pare eshte i rethuar me balkon qe mund te girosh reth e rotull.Kati 3 i perfunduar 90% qe perbohet 4 dhoma gjiumi, nje banjo, sogiorno guzhine dhe nje koridor i madh.

  Per arsye emigrimi shesim objektin ne ndertim kemi perdorur materiale me cilesi te lart.

  Shpia disponon letra pronesie, kontrata uje dhe dritash.Shtepia ka sistem panele djellor, sistem ngrohje me kaldaje dhe sistem alarmi.

  Ndertimi eshte i rethuar me nje mure mbrojtes(havlli) cilesore.

  Jepet dhe me qera afategjate per te interesuarit mund te na kontaktojn me kete numer: 0039 - 3297118688

  dhe ne emailin tone: artanrama1@gmail.com Tel. : 0039-3297118688Cel. : 0039-3297118688


  Ose 0694856644
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 83B51CFF-B00A-4C91-B589-1751CD5DA467.jpg
S: 25
Madhesia: 41.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_0520.jpg
S: 1995
Madhesia: 59.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_0222.jpg
S: 1175
Madhesia: 32.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Cattura.jpg
S: 1214
Madhesia: 14.9 KB