kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, modifikime Autobus Mercedes-Benz sprinter 519 ,515, wv crafter , Lt46 etj etj Viti 2014,

  Minibus-Center eshte firma Shqiptare - Turke e modifikimeve te furgonave Sprinter, WV Crafter ,Ford , Iveco, Renault dhe te autobuseve. Ka nje eksperienc pune 20 vjecare ne shnderrimin e furgonave te mbyllur ne minibus per udhetar. Vizioni yne eshte te ndertojme dhe te krijojme industrin e modifikimit te makinave per pasagjer ne Shqiperi. Stafi yne eshte i perbere nga specialiste turke dhe shqiptare te cilet kane nje eksperience 20 vjecare ne modifikimin e furgonave dhe autobusve ne Bursa,Turqi ofrojne risi e profesionalizem qe nga faza e pare e dizenjimit dhe deri ne realizimin perfundimtar te shendrrimit te automjetit.
  Minibus-Center garanton shpejtsi dhe cilesi maksimale ne krijimin e makinave te personalizuara,ne varsi te nevojave dhe kerkesave te klienteve tane.
  Minibus-Center ju garanton perkushtim, korrektese, dhe staf mikprites ,per me shume info na vizitoni ne faqen tone te webit www.minibus-center.com
  Ofrojme minibuse lluksoze me qera.


  +355 69 937 44 44
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: amg.jpg
S: 584
Madhesia: 28.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20150301_194043.jpg
S: 212
Madhesia: 34.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_7495-150x150.jpg
S: 203
Madhesia: 9.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_7488-150x150.jpg
S: 206
Madhesia: 9.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 0Z1A9745-150x150.jpg
S: 209
Madhesia: 8.8 KB    Rr. Mark Prekperaj perballe shkolles 9 vjecare
  Gjergj Fishta 3 Tresh Insitut
  +355 69 937 44 44

  www.minibus-center.com