kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart AUTOCAD, 3D MAX, GAMING LAPTOP, SUPER WORKSTATION DELL PRECIZIION M6700 I7 2.7 ghz. 2giga dedikuar 17.3 INCH EKRANIN , OCTA CORE 2.7 14 giga RAM, DUAL SSD+HDD. NIVIDIA QUADRO

  AUTOCAD, 3D MAX, GAMING LAPTOP,SUPER WORKSTATION DELL PRECIZIION I7,17.3 INCH EKRANIN, Octa threats CORE 2.7 turbo boost 3.2 ghz ,16giga RAM,DUAL SSD+HDD, Me dy karta grafike, NIVIDIA QUADRO 4000M,4 GIGA DEDIKUAR KARTA GRAFIKE. Dhe intel hd 4000.zde----------------------------------------me interes jane edhe:Laptop Super ASUS Touchscreen cori3, gjen4 ultrabook - 370 EuroLaptop DELL XPS - 380 EuroRbt
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: M6700 group.jpg
S: 1678
Madhesia: 26.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: images.jpg
S: 1479
Madhesia: 7.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: prm6700_512.jpg
S: 1526
Madhesia: 31.7 KB  

  Rruga Teodor Keko, Unaza e re,
  100 metra nga rrethrotullimi i doganės , Sheshi Shqiponja

  specialisti pėr Laptop:
  Nardi
  : 0673434532 , 0685624102
  ----------------------------------------
  specialisti pėr elektro-shtepiake:
  Niku
  : 0694712337 , 0683704856

  www.myshop.al