kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart AUTOCAD, 3D MAX, GAMING LAPTOP, SUPER WORKSTATION DELL PRECIZIION M4600 I7 2.7 ghz. 2giga dedikuar 15.3 INCH EKRANIN , Quad CORE 2.7 16giga RAM, HDD. NIVIDIA

  AUTOCAD, 3D MAX, GAMING LAPTOP,SUPER WORKSTATION DELL PRECIZIION I7,15.6 INCH EKRANIN,threats CORE 2.7 turbo boost 3.2 ghz ,8giga RAM,500 giga HDD, Me dy karta grafike, NIVIDIA QUADRO ,2 GIGA DEDIKUAR KARTA GRAFIKE. Dhe intel hd 3000 dhe Nividia.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: M6700 group.jpg
S: 2339
Madhesia: 26.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: images.jpg
S: 1941
Madhesia: 7.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: prm6700_512.jpg
S: 2018
Madhesia: 31.7 KB  

  Rruga Teodor Keko, Unaza e re,
  100 metra nga rrethrotullimi i doganės , Sheshi Shqiponja

  specialisti pėr Laptop:
  Nardi
  : 0673434532 , 0685215075
  ----------------------------------------
  specialisti pėr elektro-shtepiake:
  Niku
  : 0694712337 , 0683704856

  www.myshop.al
  Apliko Tani, Kliko Ketu