kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Canon EF 40mm f/2.8 STM Pancake - $199 - Importuar nga USA

  http://a-store-al.com/index.php?rout...&product_id=67  Cmimi: $199 (Importuar nga USA ne gjendje te re)
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Canon EF 40mm STM Pancake 1-650x650.jpg
S: 350
Madhesia: 22.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Canon EF 40mm STM Pancake 2-650x650.jpg
S: 156
Madhesia: 18.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Canon EF 40mm STM Pancake 3-650x650.jpg
S: 160
Madhesia: 21.3 KB  


  --
  aStore

  RRUGA E KAVAJĖS | CONDOR CENTER | KATI 2 | TIRANĖ 1023 | SHQIPĖRI

  Tel +355 44 806 879 | Vodafone +355 69 26 42 464 | Eagle Mobile +355 67 22 22 421

  E-mail sales@a-store-al.com | Web www.a-store-al.com | Facebook https://business.facebook.com/aStore.al/

  Kėrkoni njė ofertė pėr produktin qė doni tė blini duke na dėrguar njė email te sales@a-store-al.com dhe ne do t’ju pėrgjigjemi brenda 24-orėve me njė cmim, kohėn e mbėrritjes nė Shqipėri dhe kushtet e shitjes.