devinf.com
kliko
kliko

+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart (ID 0129)Durres, jap me qera magazine 1.100 m² 3.300 Euro (Autostrada Tirane -Durres 5km nga porti i Durresit)

  Zona/Rruga : Autostrada Tirane -Durres 5km nga porti i Durresit

  Per me shume informacione dhe foto vizitoni faqen:http://eaglesestate.com/en/property/...durres/id-0129

  Objekti ndodhet ne nje kompleks magazinash, ne Autostraden Tirane-Durres 5km nga porti i Durresit.
  Dimensione:20 me 50 dhe 8m lartesi.
  Eshte me energji te personalizuar dhe uje .
  Objekti brenda cmimit eshte dhe nje zyra e cila ndodhet ne nje ndertese tjeter brenda kompleksit.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 0129_01.jpg
S: 1390
Madhesia: 26.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 0129_04.jpg
S: 720
Madhesia: 23.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 0129_05.jpg
S: 690
Madhesia: 27.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 0129_07.jpg
S: 612
Madhesia: 24.0 KB  

  EAGLES ESTATE
  Rruga: "Rruga Bill Klinton Vila nr2 Tirane, Albania"
  Kontakt: 067 20 33 999
  Email: info@eaglesestate.com
  Web: www.eaglesestate.com