kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ARKITEKTURE, ne ndihme te GJIMNAZISTEVE dhe STUDENTEVE

  .Per ju te rinj , qe do te zgjidhni te studioni per ARKITEKTURE , URBANISTIKE, si dhe studente prane Universitetit te Arkitektures dhe Urbanistikes , OFROHET : TRAJNIME ne artet PAMORE, per lendet: Vizatim i lire (ne studio), vizatim grafike exterier dhe interier, perspektiva, teknikat e akuarelit, kompozim etj,,, Mesimi zhvillohet ne grup, me kushte optimale dhe me kompetence profesionale. Vend-ndodhja perballe "Tajvanit".,

  Per informacion te metejshem:
  -ne fb faqen tone Lapsi magjik. Instagram: kurse-vizatimi-pikture-grafike
  -kontakt ne nr. tel. 0692822312,,
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: maj 2019 (16).jpg
S: 76
Madhesia: 46.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: robert hidri 2013 vizatim grafik (11).jpg
S: 152
Madhesia: 56.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: mars2019 (2).jpg
S: 105
Madhesia: 39.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: PRILL 2018 (4).jpg
S: 320
Madhesia: 40.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: foto 1.jpg
S: 641
Madhesia: 33.7 KB