kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ARKITEKTURE, ne ndihme te GJIMNAZISTEVE dhe STUDENTEVE

  .Per ju te rinj , qe do te zgjidhni te studioni per ARKITEKTURE , URBANISTIKE, DESIGN INTERIOR si dhe studente prane universitetit te arkitektures dhe urbanistikes ),,,,Ofrojme TRAJNIME ne artet PAMORE, per lendet: Vizatim i lire (ne studio), vizatim grafike exterier dhe interier, teknikat e akuarelit, kompozim etj,,, praktike mbi formen, volumin, hapsiren, perspektiven, kompozimin e ngjyrat ,, Mesimi zhvillohet ne grup, dy ore ne jave, me kushte optimale dhe me kompetence profesionale. Pagese 2000 lek/muaj. Vend-ndodhja perballe "Tajvanit". Per informacion te metejshem lutemi te na kontaktoni ne nr. tel. 0692822312,,
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: PRILL 2018 (4).jpg
S: 167
Madhesia: 40.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: foto 2.jpg
S: 455
Madhesia: 38.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: foto 1.jpg
S: 466
Madhesia: 33.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC-S9303452.jpg
S: 148
Madhesia: 53.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC01466.jpg
S: 146
Madhesia: 39.8 KB