kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ARKITEKTURE, ne ndihme te GJIMNAZISTEVE

  .Per Ju te rinj , qe aspironi te studioni per ARKITEKTURE , URBANISTIKE, DESIGN INTERIOR ( si dhe studente qe deshironi te thelloni performancen tuaj perpara dhe gjate studimeve prane universitetit te arkitektures dhe urbanistikes ),, VENDOSNI TANI,,,,,,,Zhvillojme TRAJNIME ne artet PAMORE, per lendet: Vizatim i lire (ne studio), vizatim grafike exterier dhe interier, teknikat e akuarelit, kompozim etj, Mesimi zhvillohet ne grup, dy ore ne jave, me kushte optimale dhe me kompetence profesionale. Pagese 2000 lek/muaj. Vend-ndodhja perballe "Tajvanit". Per informacion te metejshem lutemi te na kontaktoni ne nr. tel. 0692822312,
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: PRILL 2018 (4).jpg
S: 77
Madhesia: 40.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: foto 2.jpg
S: 376
Madhesia: 38.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: foto 1.jpg
S: 387
Madhesia: 33.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC-S9303452.jpg
S: 67
Madhesia: 53.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC01466.jpg
S: 71
Madhesia: 39.8 KB