kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane ofrojme: "toto's caffe" expres -cilesi e larte-  KOMPANIA ITALO-SHQIPTARE ''TOTO'S CAFFE'' QE MERRET ME PERPUNIMIN
  DHE SHITJEN E KAFES EXPRES QE PREJ 10 VITESH NE TREGUN SHQIPTAR OFRON;

  1- Kafe expres;TOTOS CAFFE <ESPRESSO BAR> 1 kg
  2- Kafe expres;TOTOS CAFFE <CLASIC> 1 kg
  3- Kafe expres;TOTOS CAFFE <PROFESIONAL> 1 kg
  4-kafe expres ;TOTOS CAFFE ME < BUSTINA>

  Per cdo lokal ne Tirane qe shet mbi 20 kg/muaj kafe expres ne ofrojme:
  - Expres kafeje
  - Mulli kafeje
  - Set filxhanesh me logo Toto's Caffe
  - Asistence teknike ne cdo moment

  Per cdo bar.restorant,lloto,ndermarrje te ndryshme.rrobaqepsi etj.
  QE KONSUMON MBI 10 KAFE ME BUSTINA NE DITE OFROJME EXPRES ME KONTRATE HUA PERDORIMI.

  JU GARANTOJME PER NJE CILESI TEPER TE LARTE SI DHE PER SHERBIM TE SHPEJTE DHE PROFESIONAL.
  MIREPRESIM BASHKEPUNIMIN ME JU

  NR.KONTAKTI:
  CEL. 068 20 41 009
  E-mail; totos.alb@gmail.com
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1010334_1432886553623518_744188575_n.jpg
S: 1028
Madhesia: 8.8 KB