kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes pajisje Multimedia Bokse set X4 + Sony woofer 32.000 Leke

  Te perdoruara ne ambjent shtepie , per filma dhe muzike , asnjehere per biznes.


  WORK STUDIO 50 65W passive X 4 ( 18000 LEK ) SHITUR
  SONY STR-DB790 X 1 ( 12000 LEK ) bashke me telekomande. SHITUR
  Sony Active 200W Sub Woofer SA-WMS835 X 1 ( 12000 LEK )

  Cel. : 0662151094
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WORK 1.jpg
S: 1317
Madhesia: 15.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: WORK 2.jpg
S: 730
Madhesia: 29.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: sony home cinema reciver .jpg
S: 726
Madhesia: 24.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Sony woofer active.jpg
S: 731
Madhesia: 24.7 KB