kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Saranda per Pushime Hollidays 2017  Zona/Rruga : Tek pllakat ne krah te disko AFRIKA ne koder.
  Pushime per familjare ju afrojme ambjente familjare tek pllakat ne Sarande te mobiluar dhe te kompletuar me ambjente gatimi
  AC, TV, jane 1+1 per 4persona, 20 metra nga deti ne ambjent te gjelbert dhe te rrethuar gjithashtu
  komunikimi elektronik ju siguron me shume mundesi
  per te rezervuar datat e pershtatshme per ju
  Clab Vodafone ne 00355 692612613 - 0692636152 -.
  dhe +1 347 592 7590 Viber whatsApp E
  60 Euro nata, vetem kerkesa serjoze.

  -mail besnikbalili@gmail.com
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_7060.jpg
S: 1928
Madhesia: 82.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_1244.jpg
S: 1380
Madhesia: 58.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_3233.jpg
S: 1095
Madhesia: 46.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_0618.jpg
S: 2374
Madhesia: 69.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC_1209.jpg
S: 2313
Madhesia: 45.7 KB