kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes pajisje Ekran laptopesh 10.1 -11.6-12.1-14.1-15.6-17. etj & Memorie Ram

  OFROJME AKSESORE ELEKTRONIK  Ekrane laptopesh te madhesive te ndryshme me cmime konkuruese ne treg!
  DHE MEMORIE RAM
  512MB DDR1 = 1500 L
  1 GB DDR1 = 2500 L
  1 GB DDR2 =1000 L
  2 GB DDR2 = 1500 L
  2 GB DDR3 = 1500 L
  4 GB DDR3 = 2700 L
  8 GB DDR3 = 4500 L
  8GB DDR3 = 7000 L LAPTOP

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 15.6.jpg
S: 1048
Madhesia: 6.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 14.1.jpg
S: 630
Madhesia: 5.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: RAM.jpg
S: 525
Madhesia: 1.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: RAMx.jpg
S: 578
Madhesia: 6.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 17.1.jpg
S: 592
Madhesia: 5.3 KB  


  "R&R" Computer Servises (ish *SHQIPNIA*).
  Rr. Islam Alla, Rr Kavajes. Tirane
  Perballe - xhamise te rruga e kavajes (50 metra me poshte)
  Tel: +355 69 43 39723
  info@crs.al


  Per me shume info klikoni ne linkun e meposhtem,

  https://www.facebook.com/CRS.pc


  Lista me ofertat e mija - okazione  Apliko Tani, Kliko Ketu