kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes pajisje Set Blu-Ray Movie 9 COPE 60 Euro

  Per ate qe pelqejne filmat me kualitet blu-ray shes 9 filma.Ne amblazh dhe ne
  qese pa hapur .

  Cel. : 0692630004
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: per shitje.jpg
S: 1189
Madhesia: 50.8 KB