kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Panel diellor elektrik 13 mije leke

  Shes panel + rregullator + 2llampa led 12v.

  Panel diellor 50 watt pėr energji elektrike. Bashke me panelin shiten dy llampa led 12 Volt dhe nje charge controller sic duken qarte ne fotografi ose ne vidio ne linkun http://www.youtube.com/watch?v=Coy4mEmP2D8

  Paneli konverton energjine diellore ne energji elektrike per perdorim te ndryshem, Nga fuqia qė prodhon (50w/ore) nė njė ditė me 6 orė diell ju mund tė keni ndricim pėr 30 ore pa nderprerje nepermjet dy lampave led.

  Nėse keni nevojė pėr instalim mund t'jua afrojmė me njė kosto shtesė.

  Cel. : 069 992 9800
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: paneli.jpg
S: 1573
Madhesia: 107.2 KB  


  Panele Fotovoltaike
  Rr. Artan Lenja
  Ish Klubi Partizani
  Tirane

  +355 69 992 9800
  Info@PaneleBesi.com
  www.PaneleBesi.com
  Apliko Tani, Kliko Ketu